• İrfan Tonka
  • Yorum yapılmamış

Epoksi Coating Kaplama, Sanayi Bölgelerinde neden tercih edilmeli?

Epoksi Coating kaplama, sadece Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Kaplama Sistemlerinin başarılı mühendisliğine bağlı kalmamakla birlikte; kolay temizlenebilirliği, lekelere karşı direnç ve dayanıklılığı, aynı zamanda korozyon ve diğer olası zemin arızalarından kaynaklanan riskleri de göğüsleyen yapısıyla dikkat çeker.

Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Kaplama Sistemleri, ülkenin dört bir köşesinde özel ve kamu tesislerinin taleplerini karşılayacak yüksek performanslı endüstriyel zemin kaplamaları sunar.

Kullandığımız yüksek performanslı endüstriyel zemin kaplama malzemeleri darbeye dayanıklı, kimyasal ve tuza dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, alt yapınızın uzun süre korunmasını sağlayan bir dizi endüstriyel beton zemin kaplaması da mevcuttur.

Güvenlik
Yüksek trafik ve yüksek nokta yükleme gereklilikleri göz önünde bulundurularak, endüstriyel zemin boyası, sızdırmazlık maddesi ve kaplama sistemlerimiz kaymaya karşı dayanıklı olmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda devamlı temizlik ve dezenfektasyon için uygundur.

Düşük Maliyetli Bakım
Epoksi Coating zemin kaplama, lekelenmeyi ve kimyasalların zarar görmesini önler, temizlenmesi kolaydır ve tesisin işletme maliyetlerini düşürebilir.

Epoksi coating kaplama, yeni beton zeminlerde ve az aşınmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak yoğun ve pürüzsüz veya pürüzlü bir hale getiren zemin kaplama sistemidir.

Epoksi coating kaplama, tüm endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları, kimyasal fabrikalar, hastaneler, elektrik fabrikaları, tekstil fabrikaları, plastik üretim tesisleri, otomotiv sektörü ve tüm depolarda çeşitli renk seçenekleriyle kullanılabilmektedir.

Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Kaplama Sistemleri, yönetim tasarım gereksinimlerini de karşılayan yüksek yapılı bir sistem sunar.

Sanayi bölgeleri için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Özellikle sanayi bölgesinde metal işleme, lazerle kesme ve büyük parçaların taşınması, sizi güvende tutacak ve çalışma alanınızı temiz tutacak dayanıklı bir zemin gerektirir.

Sanayi bölgeleri için Epoksi Coating zemin kaplama sistemi (patentli endüstriyel epoksi zemin kaplamalarımız dahil) sıcaklığı, tutuşu ve esnekliği yönünden tercih sebebidir.

Epoksi Coating zemin kaplama, üzerinde rahat hareket sağlayan, ayaklı ve tekerlekli tezgahların manevrasına dayanabilecek sağlam endüstriyel beton zemin kaplamaları sağlar.

İlaç Üretimi için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Uçucu kimyasallarla uğraşırken, kolayca temizlenebilen güçlü, aside dayanıklı endüstriyel bir zemin kaplamasına sahip olmak çok önemlidir. Beton zemin kaplamalarımız, ilaç üretim döşemenizin altındaki kirletici ihtimalini tamamen ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda endüstriyel zemin sızdırmazlık ürünümüz, farmasötik ürünlerinizi olabildiğince saf tutmak için çifte güvenlikli işlev görür.

Yiyecek ve İçecek Üretimi için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Epoksi Coating zemin kaplama, çalışmak için güzel bir mekan isteyen bir yiyecek ve içecek üreticisi için mükemmel bir zemin çözümüdür.

Epoksi Coating zemin kaplama, yiyecek ve içecek üretim sürecinize ekstra bir güvenlik katmanı ekler ve ek bir endüstriyel zemin sızdırmazlık maddesi eklemek, mutfağınızın ve yiyecek hazırlama odalarınızın bakımını kolaylaştırabilir ve küf, bakteri ve nemden korumayı garanti eder.

Depolama için Epoksi Coating Zemin Kaplamaları
Ürünlerinizi nemsiz, yük dostu bir mekanda saklamak, bir ürünü nakletmeye hazırlanmanın en önemli unsurlarından biridir. Epoksi Coating zemin kaplama serimizle deponuzu kolayca paketleyip paketinden çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Zemin Sistemleri olarak, beton zemininizin yeni görünmesini sağlayan ve mallarınız ile zemin kirleticileri arasında ekstra bir engel oluşturan Epoksi Zemin Kaplama sistemleri ve sızdırmazlık maddesi konusunda uzman kadromuzla hep yanınızda olacağımızı unutmayın.